Nábytek Ličková – Bytový nábytek Galia

WOODY – Krásu masivního, bukového dřeva – moderní design, pohodlné posezení, kvalitu látek – to vše najdete v harmonickém souladu u sedacích souprav WOODY. Dnes se zákazníci rádi vracejí k přírodním materiálům a jednoduchým tvarům, které působí lehce a vzdušně. Sedací souprava WOODY přímo vybízí k odpočinku, díky anatomicky tvarovaným sedákům. Zároveň umožňují odhlehčit a zmodernizovat Váš domov, či  jej v tomto duchu zcela nově vytvořit.

VELVET - Sedací souprava VELVET je vyráběna v kombinaci jdnotlivých prvků křesel pevných i polohovacích, dvojkřesel, trojkřesel pevných i rozkládacích, tavuretů a samozřejmě i konferenčních stolů . Z těchto prvků si může zákazník poskládat libovolnou estavu dle svých přání a požadavků. Dle vzorníků je možno vybrat rozsáhlé nabídky potahových látek a odstínů moření.

VALENCIA – Bytový nábytek VALENCIA navazuje na design, použité materiály a kvalitu zpracování dřevěných částí sedacích souprav firmy GALIA. Nábytek nabízí možnosti mnoha kombinací typizovaných prvků, ale také originální řešení konkrétního interiéru, dle požadavků zákazníka. Nábytek Vás zaujme neotřelým designem a díky solidnosti provedení Vám bude přinášet vysokou užitnou hodnotu po dlouhá léta.

Z naší nabídky:

pohoda_Ricokuchyne_modena_IIkancelarska_sestava_5_HOBIS
logo Mikulik